Doracocker

Interior blend
Šaltuoju metų laiku jauki atmosfera visada pakelia nuotaiką, tačiau kartais susiduriame su problema – kaip daugybę namuose esančių detalių suderinti? Viena jų – augintinio guolis, kuris ne visada įsilieja į miegamojo interjerą.
Kuriant “Urvo” ir kitus guolius pagalvojome apie jūsų namų interjerą ir šuns guoliuo įsiliejimą į interjerą taip suteikiant namams dar daugiau vientisumo, leidžiančio sukurti harmoniją patalpose. Pasimėgauti rudens sezonu leis žemiški tonai, tokie kaip tamsiai Ruda, Kreminė, Šalta Pilka, ar Kakavinė. Šis paletės pasirinkimas ne tik sustiprins rudeninę nuotaiką ir jaukumo jausmą namuose, bet ir užtikrins, kad jūsų šuns ir jo guolio erdvė gražiai derėtų miegamojo interjere. Guolį galite laikyti kambario kampe arba šalia savo lovos – taip guolis taps jaukiu kambario akcentu.
Jeigu abejojate ar nežinote kokią spalvą išsirinkti, puikus kriterijus jūsų augintinio kailio spalva. Pavyzdžiui Džindžer spalva tiks Vengrų vižlo ar Basenji veislės augintiniams, jeigu kailis šviesiai rudas, lengvai auksinis puikiai tiks Ruda ar Kakavinė, jei pilkas (mišrus juoda/balta) – Šalta Pilka. Derinant kailio spalvą prie augintinio kailio spalvos iškritę plaukeliai liks mažiau pastebimi, o  prireikus juos labai lengvai nuvalysite nuo veliūrinio audinio.
Atraskite visą spalvų gamą, iš kurios tikrai išsirinkste derinį, kuris įsilies jūsų namuose. Tai džiugins ne tik jūsų akį, bet ir augintinį, turint patogų, jaukų SAVO kampelį.