Doracocker
Daugumai augintinis – kaip artimas šeimos narys. Ir jam nepakanka tik dėmesio ir meilės – mūsų pareiga pasirūpinti, kad jis būtų sveikas ir jaustųsi saugus.Katės linkę tinginiauti – joms reikia kvėpuojančios, nealergizuojančios medžiagos guolių, šunys mėgsta pakramsnoti – kaipmat nugrauž kas netvirtai prisiūta. Tačiau visi augintiniai mėgsta sveiką aplinką ir komfortą!

Guolių savybes tobulinome gausioje mūsų augintinių šeimoje, todėl siulome tik sveikų medžiagų, kiekvieno augintinio poreikiams ir pomėgiams adaptuotus, su meile ir išmanymu siūtus guolius katėms bei šunims

Dora Cocker kilo iš meilės namams, gyvūnams ir jų šeimininkams.

Namams – stilingiems, jaukiems ir švariems.

Gyvūnams – laimingiems, turintiems savo jaukų kampelį, kur galėtų jaustis patogiai, šiltai ar vėsiai, jei reikia. Ir svarbiausia, kokybiškai pailsėtų.

Šeimininkams – Kad būtų lengva prižiūrėti, skalbti ir kad tausotų vietą namuose. Dėl patogumo – kad nereikėtų atskirų guolių sandėliuoti kiekvienam sezonui.

MISIJA – 100% patenkintų klientų. Laimingi augintiniai – laimingi šeimininkai. Mes siekiame rankomis gaminti ilgai tarnaujančius, kokybiškus ir komfortiškus produktus šunims bei katėms. Trokštame užtikrinti jūsų mylimų augintinių puikų poilsį ir ilgą gyvenimą.

VIZIJA – Siekiame dalintis nuoširdžiu rūpesčiu ir meile pripildytais produktais su šeimininkais iš viso pasaulio. Mus renkasi tie, kurie myli save, savo namus ir keturkojus augintinius.

VERTYBĖS

Laikas. Vertiname jūsų laiką, todėl visus užsakymus įvykdome per 5- 14 dienų. Nespėjus pagaminti pagal duotą terminą, gražinsime visus pinigus.

Kokybė. Mums svarbi jūsų augintinio poilsio kokybė ir sveikata. Tam, kad užtikrintume keturkojų patogumą bei guolių ilgaamžiškumą, gaminių kokybė yra nuolat tobulinama. Kuriame siekiant aukščiausių standartų.

Lengva priežiūra. Visi guoliai skalbiami skalbimo mašinoje. Lengvai nuimami užvalkalai.

Stilingas dizainas. Tegu guolis tampa jūsų interjero detale. Spalvų įvairovė leis išsirinkti tinkamiausią derinį net išrankiausiems.

Universalumas. Visada siekiame, kad įsigijus vieną guolį, galėtumėte jį naudoti ir žiemą, ir vasarą. Tausojame vietą kiekvieno namuose, kad nereikėtų sandėliuoti atskirų guolių skiringų sezonų metu.

Lankstumas. Mes vertiname jūsų norą turėti išskirtinį spalvų derinį ar kitokius išmatavimus. Visada esame atviri naujovėms ir pilni entuziazmo kurti su jumis kartu.