Doracocker

Jei Jūsų šuo trumpo plauko, šis guolis „Urvas” būtent Jūsų augintiniui. Šis guolis šunims yra itin mėgstamas tarp šių veislių – levretė, taksas, basendži, vipetas, vižlas, pointeris, veimeraneris. Terekia išsirinkti tinkamą dydį ir norimą spalvą. Būtina atkreipti dėmsį, kad šuns guolis “Uravs” turi būti didesnis, nei įprasti atviri guoliai. Pamatavus šunį nuo galvos iki užpakalio dar reikia pridėti apie 10-15cm. Turi likti laisvos vietos aplink šunį, kad jis jaustūsi komfortiškai. Apžvelkime keletą veislių:

Vižlai – tai šunys “dvigubas espresso”.  Linksmi, greiti ir smalsūs. Vižlai yra viena iš tų veislių, kurios mėgsta miegoti šiltai ir ilsėtis patogiai, todėl jiems rekomenduojamas super šiltas guolis “Urvas”.

Smulkesnio sudėjimo Vižlui reiktų rinktis dydį 100×100cm.
Stambesnio sudėjimo 115×115cm.
Būna ir ypatingai smulkių Vižlų, tiesa labai retai kurie susirango į 100×80cm „Urvą”. Jų svoris būna 18-23kg.

„Urvo” veliūro spalvą galite rinktis labiausiai tinkančią prie interjero, svarbu kad kailis būtų tamsesnis, kad plaukučiai nesimatytų ir guolis atrodytų estetiškai. Puikiai tinka kakavinė, ruda, pilka.

Vipetai – tai šunys “raketos” auksinėmis širdimis. Greiti, grakštūs, bet neatsispiriantys švelnumui, dėmesiui ir paglostymams. Jie ypatingai mėgsta šilumą, todėl būtent šiai veislei rekomenduojamas guolis “Urvas”. Specialiai šiai veislei sukūrėme dydį 100×80cm, kuris užtikrina komfortišką erdvę, bei patogų šiltą poilsį.

Auginantiems du Vipetus reikėtų 100×100cm „Urvo”.

Esant stambesnio sudėjimo dviems Vipetams reiktų 115×115cm dydžio „Urvo”.

Jei pasirinksite pagalvę su stogu, vienam vipetui rekomenduojame 90cm, dviems – 115cm.

Taksai. Taksai yra urviniai šunys, todėl guolis Urvas jiems labai artimas. Jiems rekomenduojamas Urvo dydis 70x70cm. Idealiai tinka rudų spalvų guoliai toks kaip „Urvas.

Jei norite ypatingos šilumos savo šuneliui, rekomenduojama rinkti Urvą su merino vilną.

Levretės. Rekomenduojams dydis 60x60cm. Populiariausiu spalva kurią renkasi levretėms mūsų klientai yra šviesiai pilka. Taip pat be galo pamėgtas pilkasis derinys su merino vilna. Šie derinukai puikiai tinka prie šuns kailiuko.

Labradorai. Didesnės tiek dydžiu, tiek draugiškumu veislės atstovai. Rekomenduokamas dydis 100x100cm mažesnio sudėjimo 25-30 kg, stambesniems 115x115cm 31-36 kg. Kadangi jie būna šviesūs, rusi ir juodi, spalvas derinkite prie gyvūno kailio. 

Šviesiems puikiai tiks Kakavinis- kreminis.

Rudiems – Rudas su rudu kailiu.

Juodiems – Grafito piklas su pilku kailiu.

Noredami antialergio guolio rinkitės bet kurį patinkantį derinį su merino vilna.