Doracocker

Keliaudami visada įgyjame naujų patirčių, atsiminimų, kuriuos stengiamės įamžinti fotografijose, kurias vartant svajojame apie naujus nuotykius. Kelionė su geriausiu keturkoju draugu gali būti smagi, nuotaikinga, ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Pasivaikščiojimai miškuose, maudynės ežeruose, kraštovaizdžių kaitos, visa tai — gerų atostogų receptas.
Daugelio mėgstama atostogų šalis yra Italija. Šioje šalyje yra daugybė nuostabių vietų kur būsite laukiami kartu su augintiniu ir galėsite mėgautis tiek miestu, tiek kempingais ir nuostabia gamta. Štai keletas populiarių vietų atostogoms Italijoje:

1. Toskanos regionas. Gamtos grožis, kultūra, žavesys ir nesuskaičiuojama galybė lankytinų vietų. Toskanoje dauguma kempingų yra draugiški augintiniams. Ilsėdamiesi šiame regione galėsite aplankyti tokias žymias vietas kaip Florencija, Siena ir Piza. Gyvūnams draugiškas kempingas Toskanoje — Eturia

  1. Gardos ežeras (Lago di Garda). Šis ežeras didžiausias Italijoje. Nuostabus kraštovaizdis ir daugybė pramogų Jums ir Jūsų augintiniui. Aplink apstu kempingų, kuriuose galite ilsėtis su šunimis. Turistų mėgstamas gyvūnams draugiškas kempingas prie šio ežero — La Quercia.
  2. Amalfio pakrantė. Šis regionas vienas įspūdingiausių, čia susilieja kalnai ir jūra, užburiančių pakrančių vaizdai kaip magnetas traukia fotografus. Šiaurinėje Amalfio pakrantėje įsikūręs Sorento miestas, garsus savo architektūra ir citrinmedžių giraitėmis, čia galite užkopti į garsųjį Vezuvijų bei aplankyti Kaprio salą. Amfalyje, netoliese Sorento galite rasti kempingų, kurie draugiški gyvūnams.
  3. Sicilija. Didžioji dauguma kempingų Sicilijoje taip pat draugiški gyvūnams. Šis pietų Italijos regionas garsus visame pasaulyje, taip pat jis yra didžiausia Viduržemio jūros sala. Čia gausu nuostabių paplūdimių ir lankytinų vietų. Vienas lankomiausių salos miestų ir regiono sostinė — Palermas. Taip pat labai populiarus ir kiek mažesnis Čefalu miestelis, garsėjantis savo smėlėtais paplūdimiais, parduotuvėlėmis ir šviežios žuvies restoranais. Rytinėje Sicilijos salos dalyje galite pamatyti ir vieną didžiausių vis dar veikiančių pasaulyje Etnos ugnikalnį, kurio apylinkėse rengiami žygiai. 

Kitos populiarios vietos Italijoje atostogaujant su augintiniu:

Jei nenorite automobiliu važiuoti į pačius Italijos pietus, rekomenduojame Bau Bau Village kaimelį, kuris yra įkurtas būtent poilsiui su šunimis. Jį rasite netoli Genujos, Savonos provincijoje. Šioje vietoje gausu pramogų šunims, tokių kaip įvairios žaidimų aikštelės, kliūčių ruožai, yra dušai ir viskas ko reikia kokybiškam poilsiui Jums ir Jūsų augintiniui.

Rimini paplūdimys. Čia laukiami visų dydžių, spalvų ir veislių šunys. Šis paplūdimys neseniai atnaujintas, pilnas pramogų ir geros nuotaikos, populiariausias šios vietos desertas “bau gelato” — ledai, sukurti šunims atsigaivinti. 

Bagno Riviera n°1 — šalia Rimini esantis paplūdimys, kur galite rasti net šunų auklių ir veterinarijos klinikų. Atvykus čia rasite daugybę geriamojo vandens fontanų pritaikytų šunims, nemokamų ekskrementų maišelių, net kilimėlių pasisėdėjimams.

San Vincenzo šunų paplūdimys Livorno. Šis paplūdimys slepiasi pušyno pavėsyje, čia taip pat rasite daugybę pramogų ir puikiai pritaikytą infrastrukūrą patogiam poilsiui su augintiniu.

Eden Salento. Ši vieta netoli Salento yra pirmasis Italijoje agro-paplūdimys, kur ekologiškos daržovės auginamos prie pat jūros pakrantės. Taip pat tai vienintelis paplūdimys Salente, Jonijos jūros pakrantėje, kuris draugiškas augintiniams. Labai įdomi, inovatyvi vieta su budinčiu dresuotoju.

Rin Tin paplūdimys — 30 poilsio vietų po skėčiais nuo saulės, prie kurių rasite dubenis vandens, kilimėlį šuniui ir kitų pramogų, tokių kaip plaukiojimas kartu su augintiniu, tam net paruoštos specialios liemenės ir higienos priemonių rinkinys. Rin TIn esantys barai ir kavinės taip pat draugiški gyvūnams. 

Prieš keliaudami pasidomėkite dominančių kempingų informacija (dėl viso pikto). Italija labai draugiška augintiniams, gausi atostogų pasirinkimų tiek norintiems ramaus poilsio, tiek mėgstantiems aktyvų poilsį žygiuojant, tyrinėjant vietinį kraštovaizdį ir kultūrą. Mėgaukitės, planuokite ir leiskite laiką kartu!