Papildomas “Urvo” užvalkalas iš Veliūro su MERINO vilna

58,00118,00

Papildomą “Urvo” užvalkalą patogu turėti pakeitimui kai skalbiate. Taip pat jį galite pakesiti nauju, jei senajį šuo sugraužė nepataisomai.

Šis užvalkalas pagamintas iš labai švelnaus, prabangiai atrodančio veliūro. Nuo jo plaukai nukrenta tik brūkštelėjus ranka.

Užvalkas su Merino vilna paisižymi ramininčiomis, bei antibakterinėmis savybėmis, todėl jis puikiai tinkai alergiškiems šunims.

Plačiau apie šį produktą skaitykite žemiau, paspaudus ant dominančio klausimo.

60x60cm
70x70cm
85x70cm
100x100cm
100x80cm
115x115cm
125x100cm
Geltonas
Šviesiai pilkas
Tamsiai pilkas
Žalias
Clear
Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: , ,

Papildomas šuns guolio “Urvo” užvalkalas iš Veliūro su MERINO vilna

Į komplektaciją įeina tik šuns guolio “Urvas” vieršutinis užvalkalas.

Todėl turite įsigyti lygiai tokį patį dydį, kokį jau turite. Dydžiai yra standartiniai, todėl visai nesvarbu, ar tai buvo poliesterio ar veliūro guolis, su poliesterio ar merina kailiu.

Jei nepamenate kokio dydžio guolį pirkote, pabandykite pažiūrėti skaičius ant strypo. Taip pat galite paskambinkite mums, ir mes atseksime jūsų užsakymą.

Sudėtis:

Pagrindinis audinys: baldinis veliūras 100% poliesteris, ypač tvirtas trinčiai, švelnus ir šiltas. Sertifikuotas OEKO-TEX standard 100, Pet friendly, Easy life.
Kailis: 50% merino vilna, 50% poliesteris. Sertifikuotas OEKO-TEX standartu, yra antialerginis, minkštas, purus, lengvas ir šiltas.
Vidinė pagalvė: 100% medvilnė
Pagalvės užpildas: 100% poliesteris

Priežiūra:

Guolio užvalkalas skalbiamas skalbimo mašina, lengva programa 30°C.