Guolis katėms “Urvas” Deliux, Džindžer

90,00136,00

Katinai visuomet nori kažkur įlįsti, o beplaukiai ieško šilumos. Šis guolis išpildo visus jų poreikius.

Urvas katėms  Deliux ypatingas tuom, kad pagamintas iš labai švelnaus, prabangiai atrodančio veliūro. Nuo jo plaukai nukrenta tik brukštelėjus ranka.

70x55cm
50x50cm
60x60cm
70x70cm
85x70cm
Clear
Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: , , , ,

Jūsų katinėlis galės ilgai ilsėtis įsiraitęs į medvilninę ir minkštą pagalvę, kimštą poliesterio kamuoliukais. Debesų ir “lovos” efektą suteikia po pagalve esantis 3cm porolono sluoksnis.
Pakeltas stogelis leidžia katinui lengvai įlįsti į urvą ir stebėti aplinką. Galima naudoti be strypo, tuomet stogas labiau apkloja gyvūną. O prikabintas bumbulas leis katėms paišdykauti atsikėlus.

Pagrindinis audinys – prabangus baldinis veliūras yra švelnus, šiltas ir atsparus trinčiai, tad suteikia minkšto it debesies pojūtį. Jei norėsis kiečiau ar minkščiau, atsekite pagalvę užtrauktuku ir galėsite išimti arba papildyti kimšalą. Guolio Urvas dizainas yra sukurtas apsaugoti mylimus kačiukus nuo šaltų grindų. Tai ilgaamžis pasirinkimas augintiniui, nes pagalvės užpildą galima pakeisti nauju, o kokybiškos medžiagos bei viso guolio skalbimas užtikrina, jog daiktas tarnaus eilę metų.

Dvejojate ar jūsų katinukui guolis “Urvas” patiks? Tai suprantama! Duosime jums 7 dienų bandomajį laikotarpį. Jei gyvūnui nepatiks, galėsite grąžinti guolį, o mes grąžinsime jums pinigus (siuntimo išlaidos nebus grąžinamos).

Pagrindinis audinys: 100% poliesteris, ypač tvirtas trinčiai, švelnus ir šiltas
Kailis: 100% poliesteris
Vidinė pagalvė: 100% medvilnė
Pagalvės užpildas: 100% poliesteris

Lengva prižiūrėti. Užvalkalas nuiimamas, strypas išsitraukia.
Visas guolis pilnai skalbiamas mašina, lengva programa 30°C.