Guolis šunims “Pagalvė su stogu” antialerginis, Pilka su Merino vilna

67,00171,00

Ypatingai mikšta pagalvė su stogu, tai ko reikia trumpaplaukiams. Antialerginis kailis tinka jautriems šunims, turi raminantį poveikį, yra labai švelnus. Rekomenduojamas šunims su sąnarių problemomis, nes gerai šildo. Apsaugo ir nuo šalčio, ir nuo karščio, nes gerai saugo nuo temperatūrų kaitos.

90x90cm
60x60cm
70x70cm
100x100cm
115x115cm
Clear
Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: , ,

Šis guolis leis šuniui pasijausti kaip po šeimininko patalais.

Merino vilnos kailiukas laikomas antialerginiu, nes ši vilna yra higieniška, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi, neutralizuoja odos išskyras. Yra pralaidi orui, gerai sauganti nuo temperatūrų kaitos. Puikiai išlaiko šilumą net ir suprakaitavus ar sušlapus.
Pritaikoma visiems sezonams. Žiemą įsisukus po stogu bus jauku ir šilta. O vasarą pagalvę galima konvertuoti, apvertus, arba nuvertus stogą.
Ši pagalvė pagaminta taip, kad šuo jos niekada neišgulės iki grindų.

Dizainą sukūrėme ypatingą, kad gyvūnas visada rastų, kur užkišti nosį ir įlįsti vidun. Tam stogo kraštas pastandintas ir banguotas.
Pagalvė yra kvadrato formos.
Jei stogo nereikia, jį galima nuversti į kitą pusę. Tuomet lieka kailinė pagalvė be stogo.
Kokybiškos medžiagos užtikrina ilgą naudojimo laiką. Vidinė pagalvė pagaminta iš specialaus audinio, peltakiuoto su sintepono sluoksniu. Todėl šunelis niekada neišgulės pagalvės iki plikų grindų. Atsegus užtrauktuką, pūkus galėsite papildyti.

Dvejojate ar jūsų šuneliui guolis “Urvas” patiks? Tai suprantama! Duosime jums 7 dienų bandomajį laikotarpį. Jei gyvūnui nepatiks, galėsite grąžinti guolį, o mes grąžinsime jums pinigus (siuntimo išlaidos nebus grąžinamos).

Pagrindinis audinys: Baldinis veliūras 100% poliesteris, ypač tvirtas trinčiai, švelnus ir šiltas. Pet Friendly, Oeko -Tex Standard 100
Kailis: 50% merino vilna, 50% poliesteris
Vidinė pagalvė: 100% polieteris
Pagalvės užpildas: 100% poliesteris

Lengva prižiūrėti. Užvalkalas nuiimamas.
Visas guolis pilnai skalbiamas mašina, lengva programa 30°C.

60 x 60 Toy terjeras,  Špicas,  Jorkšyras, Mini pudelis, Čichuachua, Lervetė

70×70 Basenji, Taksas, Džako Raselas,  Cocker spanielis

90 x 90  Vipetas, Mini bulterjeras

100 x 100 dviem Vipetams,  smulkesnio sudėjimo Vižlui

115 x 115 stambesnis Vižlas, Veimaraneris