Patalai šuns narvui

63,0092,00

Šuns narvas – tai saugi zona bei ramybės kampelis. Kai šunelį tenka palikti vieną ar transportuoti narve, norisi, kad jam būtų ten patogu ir jauku. Šie patalai pasižymi raminančiu poveikiu gyvūnams.

 

Narvas L (95x50)
Narvas M (75x50)
Narvas S (60x45cm)
Narvas XL (105x70)
Clear
Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: , ,

Tai rankų darbo patalai šunims siuvami unikaliai jums pagal užsakymą. Ne paslaptis, šunys dievina patalus ir minkštas pagalvėles. Todėl šiuos – įsimylės kiekvienas keturkojis.

Šiuos patalus šunys galės su malonumu naudoti tiek žiemą, tiek vasarą. Viena bortų ir pagalvės pusė yra kailinė šaltam sezonui, o kita – iš baldinio veliūro (ar kito parinkto audinio) tinkančio vasarai.

Pagalvė specialai pasiūta iš čiužinių audinio, persiūto sintepono sluoksniu, kad šuo būtų apsaugotas nuo šaltų grindų. Bortai paminkštinti sintepono sluoksniu. Pagalvė ir bortai pririšami šniūreliais prie grotų.

Svarbu: šuns narvo patalus siuvame pagal užsakymą. Todėl prieš paspausdami pirkti, kreipkitės telefonu – Goda 866427769 arba rašykite info@doracocker.eu

Komplektas susideda iš bortų ir minkštos pagalvės. Abi dalys pririšamos prie narvo grotų. Bortai yra paminkštinti su sintepono sluoksniu. Standartinis jų aukštis 40cm.

Pagalvė specialai pasiūta iš čiužinių audinio, persiūto sintepono sluoksniu, kad šuo būtų apsaugotas nuo šaltų grindų.

1 pusė- baldinis veliūras 100% poliesteris

2 pusė – kailiukas 100% poliesteris

Vivinė pagalvė-  čiužinių audinys, peltakiuostas su sinteponu.

Pagalvės užpildas- sintepono kamuoliukai

Pagalvės užvalkalas numaunamas per užtrauktuku atsegamą kampą. Vidinė pagalvė pasiūta iš specialaus audinio, paminkštinto sintepono sluoksniu. Ši pagalvė apsaugos šunelį nuo kietų grindų.

Pasirūpinome ir lengvu švaros palaikymu: šie patalai, šuns narvui, yra pilnai skalbiami skalbimo mašinoje.

Narvo dydžių yra didelė įvairovė, o jų matmenys skiriasi. Todėl užsakant patalus, pasiųsime juos pagal turimo narvo išmatavimus. O kainą parinksiu pagal artimiausią iš esamų dydžių kainininke.

Kad patalai idealiai integruotųsi, bus reikalinga išmatuoti turimą narvą. Sudėtingesniam sprendimui bus paruoštas brėžinukas ir atsiūstas jusų patvirtinimui.