Guolis “Urvas” Katėms Su Bumbulu Pilkas su Merino Vilna 60x60cm

99,00

Šis Urvas katėms ypatingas tuom, kad pagamintas iš labai švelnaus, prabangiai atrodančio veliūro. Nuo jo plaukai nukrenta tik brukštelėjus ranka. Antialerginis merino vilnos kailiukas gyvūnus veikia raminančiai, labai šildo, todėl traukia kaip magnetas.

Liko 1

Jūsų katinėlis galės ilgai ilsėtis įsiraitęs į medvilninę ir minkštą pagalvę, kimštą poliesterio kamuoliukais. Debesų ir “lovos” efektą suteikia po pagalve esantis 3cm porolono sluoksnis.
Pakeltas stogelis leidžia katinui lengvai įlįsti į urvą ir stebėti aplinką. Galima naudoti be strypo, tuomet stogas labiau apkloja gyvūną. O prikabintas bumbulas leis katėms paišdykauti atsikėlus.

Merino vilnos kailiukas gynūną veikia raminančiai. Rekomenduojamas gyvūnams su sąnarių problemomis, nes vilna šildo.

Pagrindinis audinys – baldinis veliūras yra švelnus, šiltas, atsparus trinčiai ir skysčiams. Poliesterio kamuoliukais kimšta medvilninė pagalvė, bei po ja esantis 3 cm porolono sluoksnis, sukuria “lovos” komfortą ir apsaugo nuo vėsių grindų. Tai ilgaamžis pasirinkimas augintiniui, nes pagalvės užpildą galima pakeisti nauju, o kokybiškos medžiagos bei viso guolio skalbimas užtikrina, jog daiktas tarnaus eilę metų.

Dvejojate ar jūsų kačiukui guolis “Urvas” patiks? Tai suprantama! Duosime jums 7 dienų bandomajį laikotarpį. Jei gyvūnui nepatiks, galėsite grąžinti guolį, o mes grąžinsime jums pinigus (siuntimo išlaidos nebus grąžinamos).

Pagrindinis audinys: 100% poliesteris, ypač tvirtas trinčiai, švelnus ir šiltas. Sertifikuotas OEKO-TEX standartu
Kailis: 50% merino vilna, 50% poliesteris. Sertifikuotas OEKO-TEX standartu
Vidinė pagalvė: 100% medvilnė
Pagalvės užpildas: 100% poliesteris

Lengva prižiūrėti. Užvalkalas nuiimamas, strypas išsitraukia.
Visas guolis pilnai skalbiamas mašina, lengva programa 30°C.