Guolis šunims ir katėms “Dvipusis Ratas” Rudas-kakavinis

71,0089,00

Guolis Dvipusis Ratas – tai tikra ramybės oazė jūsų augintiniui žiemą ir vasarą. Ant pagalvės mikštų kraštų keturkojis galės patogiai pasidėti galvą ir stebėti aplinką.

 

55x55cm
60x60cm
70x70cm
Clear
Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: , , ,

Stilingai ir itin patogiai sukurtas guolis leidžia augintiniui galvą padėti ant atramos kraštų ir taip stebėti aplinką, bei tuo pačiu jaustis savo ramybės oazėje.

Tai universalus pasirinkimas visiems metų laikams, kadangi guolis yra dvipusis. Vasarai rinkitės lygiąją pusę, pasižyminčią vėsinančiomis savybėmis, tuo tarpu kailinė pusė idealus variantas žiemai.

Dėl dvigubo dugno jūsų keturkojis niekaip neišgulės jo iki žemės. Be to, užtrauktuko dėka, esant reikalui galėsite papildyti pagalvėlės užpildą. Tačiau pastarasis persiūtas sintepono sluoksniu, todėl to daryti dažnai neprireiks.

Dvejojate ar jūsų šuneliui guolis “Urvas” patiks? Tai suprantama! O gal netiks dydis. Duosime jums 7 dienų bandomajį laikotarpį. Jei gyvūnui nepatiks, galėsite grąžinti guolį, o mes grąžinsime jums pinigus (siuntimo išlaidos nebus grąžinamos).

Pagrindinis audinys: 100% poliesteris, ypač tvirtas trinčiai, švelnus ir šiltas
Kailis: 100% poliesteris
Vidinė pagalvė: 100% polieteris
Pagalvės užpildas: 100% poliesteris

Lengva prižiūrėti.
Visas guolis pilnai skalbiamas mašina, lengva programa 30°C. Pagalvėlė išsiima lengvesniam guolio patalpinimui į skalbimo mašiną. Ji skalbiama kartu su guoliu.

Išorė 55x55cm vidinės pagalvės skersmuo 35cm – mažam katinui/ Toy terjerui

Išorė 60x60cm vidinės pagalvės skersmuo 40cm – Bišonui

Išorė 70x70cm vidinės pagalvės skersmuo 50cm – Vestai