Guolis šunims ir katėms “Dvipusis Ratas” Deliux Smėlio-kakavinis

75,0094,00

Guolis Dvipusis Ratas – tai tikra ramybės oazė jūsų augintiniui žiemą ir vasarą. Ant pagalvės mikštų kraštų keturkojis galės patogiai pasidėti galvą ir stebėti aplinką.

 

55x55cm
60x60cm
70x70cm
Clear
Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: , , ,

Stilingai ir itin patogiai sukurtas guolis leidžia augintiniui galvą padėti ant atramos kraštų ir taip stebėti aplinką,  tuo pačiu jaustis saugiai savo ramybės oazėje.

Tai universalus pasirinkimas visiems metų laikams, kadangi guolis yra dvipusis. Vasarai rinkitės lygiąją pusę, pasižyminčią vėsinančiomis savybėmis, tuo tarpu kailinė pusė idealus variantas žiemai.

Dėl dvigubo dugno jūsų keturkojis niekaip neišgulės jo iki žemės. Be to, užtrauktuko dėka, esant reikalui galėsite papildyti pagalvėlės užpildą. Tačiau pastarasis persiūtas sintepono sluoksniu, todėl to daryti dažnai neprireiks.

Dvejojate ar jūsų šuneliui guolis “Dvipusis Ratas” patiks? Tai suprantama! O gal netiks dydis. Duosime jums 7 dienų bandomajį laikotarpį. Jei gyvūnui nepatiks, galėsite grąžinti guolį, o mes grąžinsime jums pinigus (siuntimo išlaidos nebus grąžinamos), arba pakeisime į kitą guolį.

Pagrindinis audinys: Baldinis veliūras, 100% poliesteris,  draugiškas gyvūnams, srtifikuotas OEKO – TEX Standard 100. Plaukai lengvai nuslysta tik pabraukus ranka.

Kailis: 100% poliesteris
Vidinė pagalvė: Čiužinių audinys 100% polieteris, peltakiuotas su sintepono sluoksniu.
Pagalvės užpildas: 100% poliesteris

Lengva prižiūrėti.
Visas guolis pilnai skalbiamas mašina, lengva programa 30°C. Pagalvėlė išsiima lengvesniam guolio patalpinimui į skalbimo mašiną. Ji gali būti skalbiama kartu su guoliu.

Išorė 55x55cm vidinės pagalvės skersmuo 35cm – mažam katinui/ mažam šuniukui (Toy terjerui)

Išorė 60x60cm vidinės pagalvės skersmuo 40cm – puikiai tinka Bišonams

Išorė 70x70cm vidinės pagalvės skersmuo 50cm – puikiai tinka Vesta šunims