Antialerginis šuns, katino guolis “Kišenė” plytų

53,00

Antialerginis šuns katino guolis su merino vilna. Pasižymi stipriai šildančiu, raminančiu poveikiu, todėl traukia gyvūnus kaip magnetas.

Liko 1

Šioje jaukioje kišenėje jūsų augintinis galės šiltai įsisukti.  Merino vilnos kailis ypatingai stipriai šildys gyvūną. Ypač rekomenduojama šunims senjorams, turintiems sąnarių problemų, nes merino vilna slopina sąnarių skausmą. Puikiai tinka ir mažiukams, nes primena motinos kailį.

Iš kišenės galima suformuoti apvalų guolį su bortais, arba paguldyti, kad gyvūnas palystų ir užsiklotų. Puikiai tinka padėti mėgstamoje gyvūno vietoje ant sofos, fotelio, arba narve. Taip pat gali tarnauti, kaip šiltas guolis keliaujant automobiliu.

Kišenė yra pašiltinta storu sintepono sluoksniu.

Matmenys: 85 x  70cm

Dvejojate ar jūsų šuneliui guolis “Kišenė” patiks? Tai suprantama! Jei per 7 dienas gyvūnui nepatiks, galėsite grąžinti guolį, o mes grąžinsime jums pinigus (siuntimo išlaidos nebus grąžinamos).

Išorinis audinys: 100% poliesteris, švelnus ir tvirtas baldinis veliūras

Kailis: 50% merino vilna, 50% poliesteris

Pašiltinimas viduje: 100% poliesteris

Priežiūra. Lengva prižiūrėti, plaukai nuo veliūro lengvai nukrenta, tik pabraukus ranka. Guolis skalbiamas skalbimo mašina, lengva programa 30C